داداداران …. و اینک پس از مدتها انتظار , ماه می داره میاد

و یکی از بهترین روزای دنیا روز دبیوت کیوکیو

و ما هم که بدون پروژه در نمیدیم این روزو …

امسال چهارمین سالیه که میخوایم این پروژه رو انجام بدیم

برین ادامه مطلب واسه توضیحات کامل ^^

9th debut

بچه هایی که میدونن که هیچ واسه بقیه یه توضیحی بدم

ما هر سال کادو و پولی که جمع میکنیمو واسه فن سایتای بزرگ میفرستیم و اونا بعد از فرستادن کادوهامون واسه کیو برامون عکسشو میندازن که البته فقط اونایی که شرکت میکنن میتونن عکسارو ببینن چون فن سایتا اصرار دارن عکسا جایی آپلود نشه :) و مدل دیگه شم اینه که از طریق یکی از دوستام برای موزیکال کیو تاج گل و برنج میفرستیم و هر بار یه مقداریشو برای خیریه استفاده میکنیم که واسه پروژه تولد کیو حدود 300 هزار تومنشو برای محک فرستادیم . خلاصه اینکه با پولی که جمع میشه نهایت کاری که میتونیم و انجام میدیم.

از امروز هرکس قصد شرکت داره لطفا اینجا کامنت بذاره و هر سوالی دارید بپرسید حتما

نامه و کادوی شخصی هم قبول میشه فقط یه سری نکات داره که مثلا نباید زیاد بزرگ باشه و ترجیحا یه کار دستی یا کار سنتی کوچولو باشه چون حمل کردنش نباید زیاد سخت باشه و خوب ترجیح بر اینه که پول بهتر از کادوئه =))) چون وقتی پول زیاد جمع میشه باهاش میشه کارای خیلی بهتری کرد ولی بخش کادوی شخصی رو هم گذاشتم که اگه کسی نقاشی طراحی فن آرت یا کار دستی هرچی که داره بتونه شرکت کنه البته با شرط اینکه حداقل تا 20 تومن واسه پست کادوش شریک باشه چون هزینه پست گرونه.

برای کسایی که بیشتر از 30 هزار تومن شرکت میکنن یه کادوی کیوچولو در نظر گرفتیم که بعد از انجام پروژه براتون ارسال میشه .

 آخرین فرصت برای شرکتتون 15 می یعنی تا 25 اردیبهشته

برای ارسال نامه و فن آرت و همینطور کادوهاتون که تا 20 اردیبهشت باید برسه دست من به آی دی کاکائوتالک من پیام بدین تا آدرس و اگه خواستین شماره حساب رو براتون بفرستم 

Kakaotalk ID : samania

2+